BR1200G-GR Strømbesparende UPS Back-UPS Pro 1200VA 230V,
Gratis levering
Fjernlager
· Levering d.
28-05
Læg i kurv
Produktkode: 235823-1
Problemfri returnering inden for 30 dage
Hurtig levering
Lignende produkter
Mini computer GMKtec M3 med Intel i5-12450H, 32GB RAM og 1TB lagerplads
På lager
Læg i kurv
(17)
Ekstern DVD/CD-drev og brænder IZOXIS
På lager
(3)
Justerbart bambusbord til laptop 17″ med ventilation og skuffe
Forlængerledning 20 m IP44, gummi/neopren, 3×1,5 mm²
Adapter 7-i-1 HUB USB-C HDMI 4K SD til MacBook Pro / Air - Grå
Stående overspændingsbeskyttet forlænger med 12 stik + 5 USB med reset
(1)
Trefaset tovejs elektronisk elmåler til DIN-skinne montering
Strømforsyningsadapter til Samsung-skærm
Trådløs gamingmus Defender Uran GM-503
Automatisk overspændingsforlænger med 5 stikdåser 5 m LZ-18
Trådløs Bluetooth 6.0 lydsender og -modtager med NFC, RCA og 3,5 mm jack, med mikrofon
-11%
Trådløs lodret ergonomisk mus IZOXIS 2,4 GHz USB
Trådløs gamingmus Dunmoon
ADATA DashDrive UV210 USB-flashdrev 64GB
(4)
Forlænger overspændingsliste med 6 stik og 5× USB (4× USB‑A, 1× USB‑C), 2500 W, hvid
Ekstern boks til optisk CD/DVD-drev SATA med USB 3.0 (9,5 mm)
-17%
Bakkebord til bærbar computer til seng 60x40 cm - sort
Gelpudemåtte til mus LOGILINK, lyserød
Strømforsyningsadapter 5,9 V / 600 mA til BRAUN barbermaskiner
ADATA Flash Disk 64GB USB 2.0 Lyserød
Netadapter 18 V / 0,5 A til BOSCH Flexxo og Readyy’y støvsugere
(1)
Kølepude til bærbar op til 15 tommer
Musemåtte XXL - sort
Orico etui til 2,5" HDD/SSD, USB 3.0 5 Gb/s, USB-A til Micro‑B, sort
Sæt med 3 kameracovers til bærbare og telefoner
Qoltec USB 3.0 til SATA-adapter til 2,5" HDD/SSD-diske
Computerkabinet Darkflash DLZ31 Mesh sort
DARKFLASH pc-kabinet med hærdet glas, hvid, 4× ARGB-blæsere
Trådløs gamingmus Darmoshark M3s PRO – Grå
-8%
Logilink usb-portblokkere med nøgle, sæt med 8 stk.
Gulvstander til højttaler SONOS One / Play MC-841
Endorfy Fera 5 Dual Fan – tårn CPU-køler med dobbelt blæser
USB 2.0 aktiv kabel AXAGON 20 m
Hukommelseskort MicroSDHC PATRIOT 128GB LX Series
Spændingsomformer Monolith 1200 MS Wave | 12V til 230V | 600/1200W | USB
Vægbeslag til monitor Maclean 17-27 tommer med gasfjeder
Sæt af hvide RGB-ventilatorer fra Savio med belysning
Line-interaktiv UPS-nødstrømsforsyning 850 VA med LCD, USB og 2× IEC – Energenie
Ergonomisk justerbart laptopstativ
Vægmonteret installationsskab Lanberg Rack WF11 10" 4U 300x300 sort