BR1200G-GR Energetski učinkovito rezervno napajanje Back-UPS Pro 1200VA 230V,
Besplatna dostava
Vanjsko skladište
· Predviđena dostava
28. 5.
Dodaj u košaricu
Šifra proizvoda: 235823-1
Bez problema povrat u roku od 30 dana
Brza dostava
Slični proizvodi
Mini računalo GMKtec M3 s Intel i5-12450H, 32GB RAM i 1TB pohranom
Na skladištu
U košaricu
(17)
Vanjski DVD/CD pogon i snimač IZOXIS
Na skladištu
U košaricu
(3)
Bambusov podesivi stolić za laptop 17″ s ventilacijom i ladicom
Produžni kabel 20 m IP44, guma/neopren, 3×1,5 mm²
Adapter 7u1 HUB USB-C HDMI 4K SD za MacBook Pro / Air - Sivi
Stojeća prenaponska produžna utičnica 12 utičnica + 5 USB s resetom
(1)
Trofazno dvosmjerno elektroničko brojilo s montažom na DIN šinu
Napajajući adapter za monitor Samsung
Bežični gaming miš Defender Uran GM-503
Automatska prenaponska produžna letva 5 utičnica 5 m LZ-18
Bežični Bluetooth 6.0 audio odašiljač i prijamnik s NFC‑om, RCA i 3,5 mm priključkom, s mikrofonom
-11%
Bežični vertikalni ergonomski miš IZOXIS 2.4 GHz USB
Bežički igraći miš Dunmoon
ADATA DashDrive UV210 USB Flash Disk 64GB
(4)
Produžni prenaponski razdjelnik s 6 utičnica i 5× USB (4× USB‑A, 1× USB‑C), 2500 W, bijela
Vanjsko kućište za optički pogon CD/DVD SATA s USB 3.0 (9,5 mm)
-17%
Stolić za prijenosno računalo za krevet 60x40 cm - crni
Gel podloga za miš LOGILINK, ružičasta
Napajanje adapter 5,9 V / 600 mA za brijaće aparate BRAUN
ADATA Flash Disk 64GB USB 2.0 Roza
Mrežni napajatelj 18 V / 0,5 A za usisavače BOSCH Flexxo i Readyy’y
(1)
Podloga s hlađenjem za prijenosna računala do 15 inča
Podloga za miš XXL - crna
Orico kućište za 2,5" HDD/SSD, USB 3.0 5 Gb/s, USB-A na Micro‑B, crno
Set od 3 poklopaca za web kameru za prijenosna računala i telefone
Qoltec USB 3.0 na SATA adapter za 2,5" HDD/SSD diskove
Računalno kućište Darkflash DLZ31 Mesh crno
Računalno kućište DARKFLASH s kaljenim staklom, bijelo, 4× ARGB ventilatori
Bežični gaming miš Darmoshark M3s PRO – Siva
-8%
Logilink blokatori usb priključaka s ključem, set od 8 komada
Podni stalak za zvučnik SONOS One / Play MC-841
Endorfy Fera 5 Dual Fan – tornji hladnjak za CPU s dva ventilatora
USB 2.0 aktivni kabel AXAGON 20 m
Memorijska kartica MicroSDHC PATRIOT 128GB LX Series
Pretvarač napona Monolith 1200 MS Wave | 12V u 230V | 600/1200W | USB
Zidni držač monitora Maclean 17-27 inča s plinskom oprugom
Set bijelih RGB ventilatora Savio s pozadinskim osvjetljenjem
Linijski-interaktivni UPS 850 VA s LCD-om, USB-om i 2× IEC – Energenie
Ergonomski podesivi stalak za prijenosno računalo
Viseći instalacijski ormarić Lanberg Rack WF11 10" 4U 300x300 crna