Vélemények

S
strickopetr
20 days ago
V
vladimir.plihal
20 days ago
Jó termék jó áron
Hosszú világítási idő
V
Vásárló
21 days ago
V
Vásárló
21 days ago
A fedél nem zárható le, az elemek nem illeszkednek össze akkor sem, ha kiveszünk néhány tojást. A termékleírásban ez nem szerepelt.
V
Vásárló
21 days ago
Nem ajánlom ezt a terméket. Felszereltük a ponyvát, és még aznap leszakadt egy fül. Oké, előfordul. Megjavítottam. Újra felszereltük, és feszítés közben a varrásoknál repedezni kezdett, pedig még félig sem volt kifeszítve. Végül a középső varrásnál teljesen szétszakadt. Más márkájú ponyvák korábban mindig kibírtak pár évet. Ez még egy napot sem bírt.
Nem ajánlom ezt a terméket. Felszereltük a ponyvát, és még aznap leszakadt egy fül. Oké, előfordul. Megjavítottam. Újra felszereltük, és feszítés közben a varrásoknál repedezni kezdett, pedig még félig sem volt kifeszítve. Végül a középső varrásnál teljesen szétszakadt. Más márkájú ponyvák korábban mindig kibírtak pár évet. Ez még egy napot sem bírt. Nem ajánlom ezt a terméket. Felszereltük a ponyvát, és még aznap leszakadt egy fül. Oké, előfordul. Megjavítottam. Újra felszereltük, és feszítés közben a varrásoknál repedezni kezdett, pedig még félig sem volt kifeszítve. Végül a középső varrásnál teljesen szétszakadt. Más márkájú ponyvák korábban mindig kibírtak pár évet. Ez még egy napot sem bírt.
J
jonason12345
21 days ago
V
Vásárló
21 days ago
Szép nagy mágnesek, kisgyerekeknek szuper.
V
Vásárló
21 days ago
V
Vásárló
21 days ago
V
Vásárló
21 days ago
L
lucidietlova87
21 days ago
V
Vásárló
21 days ago
C
cenkovamiroslava90
21 days ago
Végre egy csere napellenző, ami passzol
V
Vásárló
22 days ago
V
Vásárló
22 days ago
V
Vásárló
22 days ago
Elégedettség
V
Vásárló
22 days ago
szállítás gyorsasága
V
Vásárló
22 days ago
Szükségem volt erre a termékre, és örülök, hogy nem kell megvennem az egész hintát, hanem csak ki tudom cserélni a sérült napellenzőt. Köszönöm.
K
kadlecdomu
22 days ago
A
Alena
22 days ago
B
buskovajarka
22 days ago
M
miroslav
22 days ago
könnyű összeszerelés kényelmes ülés a szék stabil nincs mit kifogásolni