Vélemények

V
Vásárló
23 days ago
Születésnapi ajándéknak vettem az unokámnak, aki imádja a Gabby babaházát és mindent, ami hozzá tartozik. Odavolt érte!!!!! Hasonló termékkel nem tudom összehasonlítani.
V
Vásárló
23 days ago
Nagyon szép babakocsi, odavagyunk érte.
P
petr.pmk
23 days ago
De egyébként szuper :)
Szuper anyag
Kicsit nehezebb felhelyezni
Z
zapovka
23 days ago
A
andreabitnarova15
23 days ago
V
Vásárló
23 days ago
Kellemes méretű a tok, amiben az ülés van. Könnyű összeszerelés, kényelmes ülés.
V
Vásárló
24 days ago
Elégedett vagyok a termék minőségével.
V
Vásárló
24 days ago
Egy buborékfújón nincs sok mit értékelni. Az unokámnak tetszett a Mancs őrjárat képe.
V
Vásárló
24 days ago
Összességében elégedett vagyok.
A hinta praktikus.
Nem tetszik a felület, érdes, le kell lakkozni.
V
Vásárló
24 days ago
V
Vásárló
24 days ago
Teljesen szuper termék.
Méret Ár
R
ruze1
24 days ago
V
Vásárló
24 days ago
A
a.kucirkova
24 days ago
M
martin.kulisek
24 days ago
N
NaSt
24 days ago
N
NaSt
24 days ago
Minden rendben, egy 2,5 éves gyerek is boldogul vele, ha nincs teljesen felfújva
N
NaSt
24 days ago
Egy 2,5 éves gyereknek pont jó a méret
Erősebb szélben felborul, még akkor is, ha le van cövekelve
V
Vásárló
24 days ago
A függőágy alacsonyan van a talaj felett