Vélemények

V
Vásárló
28 days ago
L
lukasduspiva000
28 days ago
V
Vásárló
28 days ago
Nagyon szép, és gyorsan kézbesítették.
H
hn.puncocharova
28 days ago
Még nem próbáltam ki
R
Registrovaný uživatel
28 days ago
Az első használat után elégedett vagyok. Remek kezelhetőség, a legkisebb szennyeződést is felszívja.
V
Vásárló
28 days ago
V
Vásárló
28 days ago
Eddig működik, és könnyebb, mint a régi darabom, csak nincs rajta akkumulátor-töltöttségjelző.
V
Vásárló
28 days ago
Minden rendben, szép ajándék...
V
Vásárló
28 days ago
Minden rendben, szép ajándék...
V
Vásárló
28 days ago
V
Vásárló
28 days ago
Tényleg elég nagy
Lehetne masszívabb az alja
R
ruzickavaria
29 days ago
Kiváló országúti kerékpárhoz
Könnyű, kompakt
V
Vásárló
29 days ago
V
Vásárló
29 days ago
H
homolikpetr
29 days ago
M
mariemuchova74
29 days ago
M
mariemuchova74
29 days ago
Forog, és ez a lényeg
Szép
S
stusakovajana
29 days ago
V
Vásárló
29 days ago
Könnyen kezelhető
Könnyen kezelhető
V
Vásárló
29 days ago
Gyönyörű játék, az unokám egész hétvégén ezzel játszott, és mindenkit meghívott a saját cukrászdájába. Nagyon jól sikerült
V
Vásárló
29 days ago
könnyű problémamentes felállítás gyerekeknek megfelelő
nem igazán hátrány, inkább javaslat: az összecsukást érdemes videó alapján begyakorolni; több is van a neten
A
AnnaDuncekova
29 days ago
szép szín és masszív műanyag
a piros rész lehetne jobban lekerekítve, hogy kevésbé nyomja a kis lábakat a zöld részen lévő kötélrögzítők annyira szorosak, hogy nehéz átfűzni a kötelet, és a csavarok rövidek
I
irispepa71
29 days ago
Ajándék volt, nagyon tetszett.
V
Vásárló
30 days ago