Vélemények

V
Vásárló
1 month ago
A termék nem jó minőségű.
V
Vásárló
1 month ago
Átlagos elemek.
V
Vásárló
1 month ago
A mérleg ránézésre nagyon szép, könnyű és pontosan mér. Háttérvilágításos kijelzője van, elégedett vagyok.
V
Vásárló
1 month ago
S
sona.knapova
1 month ago
V
Vásárló
1 month ago
V
Vásárló
1 month ago
A
anetacudova
1 month ago
V
Vásárló
1 month ago
V
Vásárló
1 month ago
szuper játék
V
Vásárló
1 month ago
szuper játék
V
Vásárló
1 month ago
A lányom nagyon elégedett
V
Vásárló
1 month ago
Kicsi, könnyű lábas. Elégedett vagyok.
V
Vásárló
1 month ago
A termék a szállítás során rendben megérkezett, de kicsomagolás után kiderült, hogy nem új, hanem már használt, korábban összeszerelt volt, csak szétszedték és új darabként küldték el. Ezt nem tartom korrekt eljárásnak az eladó részéről.
V
Vásárló
1 month ago
Elég törékenynek tűnik, tovább is bírhatná.
V
Vásárló
1 month ago
A szék szerintem szuper lenne, de szállítás közben megsérült (megrepedt a műanyag karfa), visszaküldöm.
V
Vásárló
1 month ago
Elégedett vagyok. A termék megfelel a leírásnak...
V
Vásárló
1 month ago
Szép
Semmi
V
Vásárló
1 month ago
Szép kidolgozás
A szoknya derekán túl szoros a gumírozás. Legfeljebb egy 6 év alatti gyereknek jó. Nagyon átlátszó. Harisnya vagy rövidnadrág kell alá.
V
Vásárló
1 month ago
Nem működik a távirányító
K
kovacovasarka08
1 month ago
K
kovacovasarka08
1 month ago
Szuper, csak a hangnak villamosnak kellett volna lennie, nem sportautónak
K
kovacovasarka08
1 month ago