Vélemények

V
Vásárló
5 days ago
A bőrönd gyönyörű. Minőséginek tűnik. A nyári nyaralás próbára teszi.
K
kacenka268
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
V
Vásárló
5 days ago
A hinta abszolút szuper, a feleségemmel azon bosszankodunk, hogy nem vettük meg korábban. A kisfiunk 8 hónapos, és nagyon szereti a hintát. Olyan kényelmes, hogy el is aludt benne, ezért altatáshoz is ajánljuk.
Puha, nagyon kényelmes párnázás
T
terezierezkova43
5 days ago
V
Vásárló
5 days ago
V
Vásárló
6 days ago
Szuper. Ezek a babák nem csak gyerekeknek valók, hanem kórházi betegeknek is. Anyukám agyműtét után van. Elvittem neki ezt a babát, és mindenki azt hitte, hogy igazi kisbaba. A többi beteg is szeretné. Ez egy terápiás baba!!
V
Vásárló
6 days ago
V
Vásárló
6 days ago
V
Vásárló
6 days ago
K
k.tomulka
6 days ago
V
Vásárló
6 days ago
V
Vásárló
6 days ago
Egy aranyos kis kütyü. Örömet okozott. A bankjegy akkor is kihúzható, ha a széf le van zárva. Oldalt nagy rések vannak.
V
Vásárló
6 days ago
Rendben.
V
Vásárló
6 days ago
Rendben.
V
Vásárló
6 days ago
V
Vásárló
7 days ago
A munkapad nagyon szép
A szerszámok csak játékok A szerszámokkal nem lehet dolgozni Biztosan nem 8+ éves gyerekeknek való