Huśtawka jest rewelacyjna, z żoną wyrzucamy sobie, że nie kupiliśmy jej wcześniej. Syn ma 8 miesięcy i bardzo mu się podoba. Jest tak wygodna, że zasnął w niej, więc polecamy ją do usypiania dziecka.
Super. To nie są lalki tylko dla dzieci, ale także dla pacjentów w szpitalach. Moja mama jest po operacji mózgu. Przywiozłam jej tę lalkę i wszyscy myśleli, że to żywe niemowlę. Inne pacjentki też chcą ją mieć. To lalka terapeutyczna!!