Recenzie

Z
Zákazník
23 days ago
Kúpila som to ako darček pre vnučku k narodeninám, ktorá miluje Gábinin čarovný domček a všetko, čo k nemu patrí. Bola nadšená!!!!! Neviem to porovnať s podobným výrobkom.
Z
Zákazník
23 days ago
Veľmi krásny kočík, sme nadšení.
P
petr.pmk
23 days ago
Ale inak skvelé :)
Skvelý materiál
Trochu horšia manipulácia pri nasadzovaní
Z
zapovka
23 days ago
A
andreabitnarova15
23 days ago
Z
Zákazník
23 days ago
Príjemná veľkosť obalu, v ktorom je sedačka. Jednoduché zloženie, pohodlné sedenie.
Z
Zákazník
24 days ago
Som spokojný s kvalitou výrobku.
Z
Zákazník
24 days ago
Na bublifuk nie je veľmi čo hodnotiť. Vnučke sa páčil obrázok Labkovej patroly.
Z
Zákazník
24 days ago
Celkovo spokojnosť.
Hojdačka je praktická.
Nepáči sa mi povrch, je drsný, bude potrebné ho nalakovať.
Z
Zákazník
24 days ago
Z
Zákazník
24 days ago
Úplne super výrobok.
Veľkosť Cena
R
ruze1
24 days ago
Z
Zákazník
24 days ago
A
a.kucirkova
24 days ago
M
martin.kulisek
24 days ago
N
NaSt
24 days ago
N
NaSt
24 days ago
Všetko je v poriadku, zvládne to aj 2,5-ročné dieťa, keď sa to nenafúkne úplne
N
NaSt
24 days ago
Veľkosť je pre 2,5-ročné dieťa akurát
Pri silnejšom vetre sa prevráti, aj keď je zakolíkovaná
Z
Zákazník
24 days ago
Hamaka je nízko nad zemou