Recenzie

Z
Zákazník
5 days ago
Kufrík je krásny. Vyzerá kvalitne. Letná dovolenka ho preverí.
K
kacenka268
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
V
vilma.kuncova
5 days ago
Z
Zákazník
5 days ago
Hojdačka je úplne skvelá, s manželkou si nadávame, že sme ju nekúpili skôr. Syn má 8 mesiacov a hojdačka sa mu veľmi páči. Je dokonca taká pohodlná, že v nej zaspal, takže ju odporúčame na uspávanie dieťaťa.
Mäkké, veľmi pohodlné polstrovanie
T
terezierezkova43
5 days ago
Z
Zákazník
5 days ago
Z
Zákazník
6 days ago
Super. Nie sú to bábiky len pre deti, ale aj pre pacientov v nemocniciach. Moja maminka je po operácii mozgu. Priniesla som jej túto bábiku a všetci si mysleli, že je to živé bábätko. Aj ostatné pacientky ju chcú mať. Je to terapeutická bábika!!
Z
Zákazník
6 days ago
Z
Zákazník
6 days ago
K
k.tomulka
6 days ago
Z
Zákazník
6 days ago
Z
Zákazník
6 days ago
Je to pekná vecička. Urobila radosť. Bankovku sa dá vytiahnuť aj keď je sejf zamknutý. Na bokoch sú veľké medzery.
Z
Zákazník
6 days ago
V poriadku.
Z
Zákazník
6 days ago
V poriadku.
Z
Zákazník
6 days ago
Z
Zákazník
7 days ago
Pracovný stolík je veľmi pekný
Náradie je len hračka S náradím sa nedá pracovať Určite nie je pre deti 8+