Hojdačka je úplne skvelá, s manželkou si nadávame, že sme ju nekúpili skôr. Syn má 8 mesiacov a hojdačka sa mu veľmi páči. Je dokonca taká pohodlná, že v nej zaspal, takže ju odporúčame na uspávanie dieťaťa.
Super. Nie sú to bábiky len pre deti, ale aj pre pacientov v nemocniciach. Moja maminka je po operácii mozgu. Priniesla som jej túto bábiku a všetci si mysleli, že je to živé bábätko. Aj ostatné pacientky ju chcú mať. Je to terapeutická bábika!!